אודות

חגי אבדר

הדגשה והעצמה של היופי שלך בצורה הכי מושלמת שאפשר. 

חגי אבדר נמנה עם טובי המאפרים בארץ, החל את דרכו המקצועית דרך ציור ופיסול ,החיבור שלו למקצועות הללו הובילו אותו הישר אל עולם האיפור והיופי ומיקמו אותו בראש אסכולת המאפרים בישראל.

חגי סיים את השתלמותו המקצועית בשנת 2001 ומאז עבד בהפקות אופנה, בסדרות טלוויזיה רבות כגון: אהבה מעבר לפינה, פיק אפ, ארץ נהדרת, מת להיות, תכניות בוקר, סרטי תעודה, פרסומות ועוד. חגי איפר לשערי עיתונים "ידיעות אחרונות", "פנאי פלוס", "רייטינג". עבד בתצוגות אופנה, איפור לעטיפות אלבומים וקליפים. מלבד היותו מעורב באופן קבוע בתעשיית היופי בתחום האיפור, הוא משמש גם כמורה ומרצה בכיר בארץ, ומעביר סדנאות והשתלמויות מקצועיות למאפרים.

חגי אבדר הוא שם ידוע כמוביל טרנדים ומגמות אופנה המתחלפות על פי עונות השנה המתחלפות. מתוך האהבה שלו לאומנות צמח גם העיסוק שלו באיפור אומנותי בו הוא מתמחה ונודע בזכות מייצגים וציורי גוף אמנותיים שעיצב. חגי ידוע בטכניקה הייחודית שלו באיפור, שאותה פיתח במשך השנים והתוצאות מדברות בעד עצמן .חגי הוציא תחת ידיו דורות של מאפרים .

כיום חגי אבדר מתרכז באיפור לקטלוגים, פרסומות ובעיקר איפור כלות. לתת לכלה ביום שמחתה את המראה המושלם זו הרגשת סיפוק ושמחה אמיתית.